ÇST Şenol Güleç Vefat Etti

ÇST Şenol Güleç Vefat Etti

Nevşehir Sağlık Meslek Lisesi 1988 yılı Tamamlama Mezunu ve Ankara İl Tarım Müdürlüğünde görevli kıymetli
Ana Sayfa Güncel Haber, Haberler 22 Haziran 2019 599 Görüntüleme

Seder 4.Olağan Kuruluna Konuk Olarak Katıldık

Sağlık Eğitimcileri Derneği (SEDER) 4.Olağan Genel Kurulunu 22.06.2019 Tarihinde Cumartesi günü Saat 14.00’da Ankara Hekimevinde yaptı.

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimiz için okunan saygı duruşu ve akabinde okunan İstiklal Marşı ile gündeme geçildi.

Divan’da Görev Aldık

Divan Başkanlığına Halil Polat, Kâtip Üyeliğine Çevre Sağlıkçılar Platform Başkanımız İbrahim GÖRÜNME ile Leyla KARABACAK seçildi.

Sonra divan kurulu tarafından açılış konuşması için İsmet DATLI davet edildi. 2013 yılından beri Dernek Başkanı görevini yürüten İsmet Datlı’nın yaptığı açılış konuşmasında katılım yapan, katılmadığını mesaj ve telefonla bildirenlere teşekkür etti. 2013 yılından beri yapılanları anlattı.

Sonrasında Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli İl Başkanı Engin Paşaoğlu faaliyet raporunu ve “2013-2019 Seder” sunumunu gerçekleşti. Rapor genel kurul tarafından oylanarak oybirliğiyle ibra edildi.

Denetim Raporu Özkan Aydemir tarafından okundu ve genel kurul tarafından oylanarak oybirliğiyle ibra edildi.

Üyelerinden ve camiadan yoğun istek üzerine üyelik profili genişletilmesi için önerge verilerek tüzük değişikliğine gidildi.

4.Olağan Genel Kurulda seçim maddesine geçildi. Derneğin yeni yönetim kurulu belirlendi.

Toplantı Divan Başkanı Halil POLAT söz alarak yeni seçilen gelen kurula başarılar dileyerek toplantıyı kapattı.

Genel kurulun hemen akabinde oluşturulan Yönetim Kurulu yaptığı ilk toplantıda Dudu Aktürk’ü Derneğin yeni başkanlığı görevine getirdi.

Bizde Çevre Sağlıkçılar Platformu olarak SEDER’in kurulduğu 2013 yılından beri sağlık eğitimcilerinin birçok mesleki sorununu çözmüş, çözmeye gayret etmiş, etmeye de gayret edeceğini biliyoruz. İsmet Datlı ve yönetimleri ile Ulusal bazda marka olan bir sivil toplum kuruluşu haline gelen ve çok yakın bir gelecekte büyük önemli sivil toplum kuruluşlarına önderlik ve yol göstericilik yapacağına inandığımız Seder’in Yeni Başkanı Dudu Aktürk’e başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

| ÖzTürkTASARIM.com |